Başa

KURUMSAL

KGM İNŞAAT Hakkında

KGM İnşaat, 1987 yılında Ali İlhan KARAKAYA'nın kurduğu KGM Granit Mermer Dekorasyon İth. İhr. Tar. Gıda İnş. Taah. San. Tic. A.Ş.'ye dayanır.

2004 yılında radikal bir karar alınarak Afrika ve Orta Doğu İnşaat pazarına girilmesi hedeflenmiştir. Bu çerçevede, aynı yıl Sudan'da Akdeniz Construction and Investment Co.Ltd, 2006 yılında Hona Construction, Contracting & Engineering Co. Ltd ile Akdeniz Marble & Gypsum Co. Ltd, 2007 yılında ise kaynak ihtiyaçlarının tedarik ve sirkülasyonunu hızlandırmak maksadıyla KVG İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Ltd.Şti kurulmuştur.

KVG İnşaat olarak sağlıklı büyüme hedeflerinden hiçbir zaman vazgeçilmemiş olunup, 2008'de dünya genelinde yaşanan krizi bir fırsata dönüştürmek ve şirketi global platforma taşımak için büyüme kararı alınmıştır.

2007 yılında kurulan KVG İnşaat 2011 yılında isim değiştirerek KGM İnşaat ismini almıştır. KGM İnşaat ile kardeş firmalar olan KGM Granit Mermer, KGM Kazakistan, AKSTONE, KARAKAYA Construction, KARAKAYALAR İnşaat, KGM Pazarlama firmaları ile bütünselliği sağlamak amacıyla 2011 yılında KGMGROUP çatısı altında toplanmışlardır.

KGMGROUP firmaları 25 yıldır Türkiye, Rusya, Libya, Sudan, Ukrayna, Kazakistan ve diğer bir çok ülkede başta otel, endüstriyel yapılar, altyapı inşaatları, konutlar ve prestij yapıları olmak üzere pek çok farklı tipteki projeye imza atmış olup tasarımdan kaba inşaat ve ince imalata, altyapıdan elektro-mekanik tesisata kadar bütün inşaat disiplinlerinde faaliyet göstermektedir.

Bugün KGMGROUP firmaları, ileri teknoloji ve proje yönetimi yöntemlerinin kullanıldığı, dünya standartlarında tasarım, malzeme ve uygulamalar ile öne çıkan portföylerine dinamik ekiplerinin de katkısıyla yeni ülke ve projeler katmayı hedeflemektedir.

Sertifikalarımız

Antalya Caddesi Aksekili Sok. No:49 Altınova / ANTALYA   +90 242 340 40 00   info@kgminsaat.com

Tüm hakları KGM GROUP'a aittir © 2015 | Tasarım Ajansweb